Kuchaři, kteří připravují vaše pokrmy, vaří v restauraci The PUB Praha 6. Při své práci dodržují kritéria HAACP a splňují kvalitativní normy. Příprava jídel probíhá za přísných hygienických podmínek. V naší restauraci vaříme metodou SOUS VIDE, která v překladu znamená vaření ve vakuu. Vaří se při nízkých a přesně udržovaných teplotách po předem stanovenou dobu. Výsledkem SOUS VIDE vaření je perfektně připravený pokrm, který si zachovává přirozenou chuť potravin, aroma, křehkost a texturu, současně v něm zůstávají zachovány a neporušeny všechny živiny.

Naše jídla přepravujeme v JÍDELNÍCH MENU BOXECH, které jsou uloženy v TERMO OBALU, což zajišťuje minimální tepelnou ztrátu a vaše jídla se tak dostanou na váš stůl ve VELMI DOBRÉ KVALITĚ !

Výhodou pro vás, při využití této naší služby, je pohodlné vyřešení stravování aniž byste opustili své pracoviště. Navíc si pochutnáte na KVALITNÍM DOMÁCÍM JÍDLE z čerstvých surovin. Příprava i samotný rozvoz jídel probíhá za přísných hygienických podmínek, kde splňujeme veškeré kvalitativní normy.

Mezi naše zákazníky, kteří již vyzkoušeli dodávky jídel a chválí naše služby, patří Letiště Praha, Dermacol, DHL, Úřad MČ Praha 6, Ministerstvo obrany ČR, Nadační fond Šestý smysl atd.

Přihlášení

Můžete se také přihlásit prostřednictvím účtu v sociální síti.

Facebook

Akceptujeme platbu stravenkami